A może drużyna???

Ogólnodostępne forum uczestników gry ProPilkki

A może drużyna???

Postprzez Maniek_17 w 17 Sty 2011 16:44

Witam :)
W niedalekiej przyszłości na pewno będą organizowane zawody drużynowe. Z tego co widzę, na serwerze u Fiebika jest zawsze sporo osób, dlatego chciałbym się zapytać, czy nie chcielibyście założyć drużyny?? Gra w drużynie różni się sporo od gier indywidualnych, szczególnie jeżeli chodzi o wyniki, ponieważ jak komuś "nie idzie" to zawsze można liczyć na to, że ktoś inny polowi :)
Zawody drużynowe gra się przeważnie po 10 osób i tyle minimalnie osób najlepiej mieć w drużynie. Jeszcze lepiej, gdy w drużynie jest 12-13 osób, ponieważ nie zawsze wszyscy mogą grać więc lepiej mieć rezerwowych graczy:)
Oczywiście możecie założyć drużynę składającą się z mniejszej liczby osób i następnie na forum założyć temat z chęcią przyjęcia kogoś do drużyny :) Chętnych na pewno nie braknie:)
Jeżeli byście chcieli, to ja zawsze służę pomocą :)
pozdrawiam
...prosiłem Boga o wszystko, bym mógł cieszyć się życiem
otrzymałem życie, bym mógł cieszyć się wszystkim...
Awatar użytkownika
Maniek_17
mistrz holu

Dołączenie: 10 Kwi 2009 12:08
Miejscowość: Janowice Wielkie

Re: A może drużyna???

Postprzez jarekk w 17 Sty 2011 17:26

Maniek jestem do dyspozycji. Jeżeli powstanie lista drużyny, to proszę o zapisanie. Również Mati będzie prawdopodobnie chętny. :D
Awatar użytkownika
jarekk
admin

Dołączenie: 24 Mar 2009 11:35

Postprzez Maniek_17 w 17 Sty 2011 18:41

Chyba się nie zrozumieliśmy :) Ja proponuje stworzyć drużynę pod nazwą grodzkie.pl lub inną :) Musielibyście porozmawiać ze sobą czy chcecie ją stworzyć i ewentualnie kto chce w niej grać:) Ja już drużynę mam więc tworzyć nowej nie będę, ale mogę pomóc komuś z Was jeżeli tylko wyraziłby na to chęć:)

pozdrawiam
...prosiłem Boga o wszystko, bym mógł cieszyć się życiem
otrzymałem życie, bym mógł cieszyć się wszystkim...
Awatar użytkownika
Maniek_17
mistrz holu

Dołączenie: 10 Kwi 2009 12:08
Miejscowość: Janowice Wielkie

Postprzez PITBUL w 17 Sty 2011 20:22

Sprawa z Matim dogadana....
Kredki kupione :D
PITBUL

Postprzez fiebik w 25 Sty 2011 13:33

i co z tą drużyną?
jako gorący sympatyk i mam nadzieję przyjaciel koła grodzkiego pozwolę sobie zabrać głos w temacie ewentualnej drużyny pp2.
na serwerze coś tam się rozmawia "za kulisami", a konkretów nie widać...
moim skromnym zdaniem potencjalna drużyna powinna:
- powstać na tym forum - (chętni zgłaszać się w tym temacie w celu utworzenia potencjalnej listy)
- ukonstytuować się, z wyborem nazwy, skrótu i kapitana na czele (tzn i tak kapitanem będzie bmc :P )
- otworzyć serię turniejów wewnętrznych z jakąś tabelą klasyfikacji generalnej poszczególnych członków drużyny.
- utworzyć gdzieś miejsce dyskusyjne widoczne tylko i wyłącznie dla członków drużyny w celu możliwosci wymiany i gromadzenia wiedzy i doświadczeń propilkkowych.
- zgłosić drużynę na propilkki.pl
- regularnie trenować, regularnie brać udział w turniejach między-drużynowych na propilkki.pl , dobrze się bawić w połączeniu z godnym i wytrwałym reprezentowaniem grodzkiego.pl - czyli idei wyższych.

do zarządu koła grodzkiego i administracji portalu http://grodzkie.pl :
moim skromnym zdaniem drużynka taka, to kolejny aspekt i dodatkowa możliwość reklamy i propagowania serwisu grodzkie.pl, reprezentującego i zrzeszającego członków i sympatyków koła grodzkiego pzw, którego idee i działalność są bliskie naszym sercom.
jako pierwszy i decydujący powinien wypowiedzieć się admin oraz prezes koła grodzkiego, którzy wyrażają, (lub nie wyrażają) swoją zgodę i poparcie dla ideii powstania oficjalnej drużyny gry pp2 - grodzkie.pl ???

pozdrawiam
z powodów technicznych nie używam wielkich liter za co z góry przepraszam.
Awatar użytkownika
fiebik
nowy kolega

Dołączenie: 18 Lis 2009 11:04
Miejscowość: iława

Postprzez PITBUL w 26 Sty 2011 22:14

Prezes się zgodzi a Admina się przekona :mrgreen:
Myślę, że drużynka musi być około 10-cio osobowa. Tak by zawsze był komplecik do gry.
Ja mocny nie jestem, ale z doświadczenia w realu wiem, że nigdzie sie tak nie zdobywa doświadczenia jak na turniejach.
Co do Kapitana BMC to oczywista oczywistość 8-)
W niedzielę będziemy się widzieć na żywo na Wojanowie to podopinamy tematy mam nadzieję :mrgreen:
PITBUL

Postprzez PITBUL w 31 Sty 2011 11:32

Inni już się zbierają...:
[url]http://www.propilkki2.cba.pl/[url]
PITBUL

Postprzez Siwy w 25 Lut 2011 16:27

Jak coś to piszę się do waszej drużyny.Na stronce Propikki.pl jestem zalogowany jako Thymallus.
pozdro
C&R
Awatar użytkownika
Siwy
nawlekacz twisterów

Dołączenie: 09 Cze 2009 20:19
Miejscowość: Złotoryja nad Kaczawą

Postprzez morsik w 28 Lut 2011 01:10

ja tez z checia sprobuje swoich sil mam konto na pp jako morsik(jg)
morsik
poszukiwacz chruścików

Dołączenie: 10 Kwi 2009 12:10

Postprzez MaReX28 w 22 Wrz 2011 19:17

Mnie też proszę dopisać zawsze jakiś okonków nałowię dla drużyny ;)
Marek
Awatar użytkownika
MaReX28
operator imadełka

Dołączenie: 15 Kwi 2010 18:53
Miejscowość: Jelenia Góra

Powróć do ProPilkki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości