Prośba o kontrole straży rybackiej

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co jest związane z wędkowaniem. Dzielimy się wiedzą, chwalimy wynikami, rozmawiamy o sprzęcie, umawiamy na ryby. Forum wyłącznie dla użytkowników zarejestrowanych.

Prośba o kontrole straży rybackiej

Postprzez jarekk w 01 Maj 2017 11:31

Napisał do nas Kolega o nicku "fantomas":

Proszę w imieniu wędkarzy normalnych nie mięsiarzy o kontrole Straży Rybackiej gdyż w Siedlęcinie na odcinku od mostu na G.Siedlęcin do lasu od strony drogi na górę Cichoń w stronę Wrzeszczyna masowo i bez ograniczeń wyławia się Jazia potrafią zabierać po 10 sztuk mających nawet po 50 cm a do tego parkują auta jak najbliżej i chowają ryby do samochodów.

Kontrole SSR i PSR są prowadzone na wszystkich jeleniogórskich wodach, nie ma jednak możliwości wytępienia przypadków mięsiarstwa i kłusownictwa bez pomocy wszystkich wędkarzy. Koniecznie należy takie sytuacje zgłaszać zaraz po ich zaobserwowaniu. Jeżeli strażnicy będą w tym czasie dostępni na pewno zareagują. Jeśli interwencji nie będzie, należy powiadamiać o tym Zarząd Okręgu. Warto zapisać: WAŻNE TELEFONY
Awatar użytkownika
jarekk
admin

Dołączenie: 24 Mar 2009 11:35

Re: Prośba o kontrole straży rybackiej

Postprzez r2d2 w 02 Maj 2017 08:35

Czym się martwicie ? Niedługo wyżrą wszystko to nie będą już brać. Nie macie co w domu robić tylko pierdołami się zajmujecie ?
W Górach jest wszystko co Kocham :-)
Awatar użytkownika
r2d2
nawlekacz twisterów

Dołączenie: 17 Gru 2013 22:21

Postprzez tadek w 02 Maj 2017 15:46

Dawno nie byłem ze spławikiem nad wodą, ale że zabieram małżonkę to jutro będzie przełom :D Wybieram się akurat na Wrzeszczyn więc zobaczę co tam się dzieje.
Awatar użytkownika
tadek
operator imadełka

Dołączenie: 26 Kwi 2011 17:15
Miejscowość: Koszalin, wrocław, jelenia góra

Postprzez jarekk w 07 Maj 2017 20:15

tadek napisał(a):Dawno nie byłem ze spławikiem nad wodą, ale że zabieram małżonkę to jutro będzie przełom :D Wybieram się akurat na Wrzeszczyn więc zobaczę co tam się dzieje.

..i jak ? gryzło ? ;)
Awatar użytkownika
jarekk
admin

Dołączenie: 24 Mar 2009 11:35

Postprzez tadek w 09 Maj 2017 07:55

jarekk napisał(a):
tadek napisał(a):Dawno nie byłem ze spławikiem nad wodą, ale że zabieram małżonkę to jutro będzie przełom :D Wybieram się akurat na Wrzeszczyn więc zobaczę co tam się dzieje.

..i jak ? gryzło ? ;)

Tylko komary :D łowienie na robaki to już chyba nie dla mnie :D
Awatar użytkownika
tadek
operator imadełka

Dołączenie: 26 Kwi 2011 17:15
Miejscowość: Koszalin, wrocław, jelenia góra

Powróć do Forum ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 4 gości