Schemat Pilchowic

Tutaj można zgłaszać błędy na stronie, sugerować zmiany i poprawki. Forum wyłącznie dla użytkowników zarejestrowanych.

Schemat Pilchowic

Postprzez jarekk w 01 Gru 2013 22:14

Przygotowałem nowy schemacik Jeziora Pilchowickiego. Tym razem w oparciu o mapy Gogle. Takie rozwiązanie jest może mniej udane plastycznie, ale podejrzewam, że bardziej przydatne dla przyjezdnych, którzy często mieli problem z odniesieniem starego schematu do mapy rzeczywistej.

Jeśli są jakieś uwagi, zauważycie błędy lub coś istotnego co pominąłem, proszę o info.

MAPA TUTAJ
Awatar użytkownika
jarekk
admin

Dołączenie: 24 Mar 2009 11:35

Re: Schemat Pilchowic

Postprzez Bandi w 02 Gru 2013 22:03

Na tej mapie tego nie ma , ale na przeciw Czaplickiego jest mała zatoczka, a w niej czasami okonie. Pniaki wg. mnie są tam gdzie oznaczyłeś wybrzeże kamieniste , przy cyplu obok brzóż.Reszta bomba.
NO KILL
--------------------
http://rsrods.pl/
Awatar użytkownika
Bandi
mistrz podbierania

Dołączenie: 10 Kwi 2009 06:17

Postprzez jarekk w 02 Gru 2013 22:08

Bandi napisał(a):...na przeciw Czaplickiego jest mała zatoczka, a w niej czasami okonie.

Ale ja wcale nie wiem, czy chcę pisać gdzie stoją i co jedzą na śniadanie ;)
Chodzi tylko o nazwy miejscówek, żeby łatwiej było się komunikować. Pomyślałem, że jeśli jakieś miejsca nie mają konkretnych nazw, to możemy je po prostu nazwać. Może więc zaproponuj coś dla tej zatoczki ? 8-)
Awatar użytkownika
jarekk
admin

Postprzez jarekk w 02 Gru 2013 22:11

A co do zatoki "Pniaki" to myślę, że nie chodzi o podawanie gdzie są karcze, tylko o nadanie nazwy zatoce. Jak kogoś spytam, gdzie łowi, to mówi "Na pniakach" nawet jeśli siedział na środku zatoki. Tak mi się wydaje, chociaż mogę to oczywiście przesunąć w stronę tego cypla.
Awatar użytkownika
jarekk
admin

Postprzez Bandi w 04 Gru 2013 20:51

jarekk napisał(a):A co do zatoki "Pniaki" to myślę, że nie chodzi o podawanie gdzie są karcze, tylko o nadanie nazwy zatoce. Jak kogoś spytam, gdzie łowi, to mówi "Na pniakach" nawet jeśli siedział na środku zatoki. Tak mi się wydaje, chociaż mogę to oczywiście przesunąć w stronę tego cypla.

OK. Więcej nic nie zgłaszam , nawet przypiekany żywcem ;)
NO KILL
--------------------
http://rsrods.pl/
Awatar użytkownika
Bandi
mistrz podbierania

Dołączenie: 10 Kwi 2009 06:17

Postprzez zibi w 19 Sty 2016 19:51

Zapomniałeś Jarku o miejscówce z osami :o
zibi
operator imadełka

Dołączenie: 10 Maj 2009 18:24

Postprzez jarekk w 19 Sty 2016 22:58

zibi napisał(a):Zapomniałeś Jarku o miejscówce z osami :o

To specjalna niespodzianka ...:)
Awatar użytkownika
jarekk
admin

Powróć do Nasza strona

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość