Majowy streamer na Bobrze

Tutaj planujemy spotkania, umawiamy się na wspólne wędkowanie, informujemy gdzie i kiedy będziemy wędkować. Forum dla zarejestrowanych użytkowników.

Majowy streamer na Bobrze

Postprzez Marszal w 21 Mar 2017 20:44

Szanowne Koleżanki, szanowni Koledzy.
Sygnalizujemy najbliższe spotkanie muchowe nad Bobrem. Koło Grodzkie i Tartak nad Bobrem wspólnymi siłami planują na 7 maja 2017 roku organizację spotkania poświęconego streamerowi. W programie: dwugodzinna rywalizacja o największego pstrąga złowionego na streamera, pokaz posługiwania się wędką muchową, grill. Startujemy o 11. Ponieważ do spotkania pozostało jeszcze sporo czasu, przeglądajcie sprzęt, obserwujcie stronę naszego Koła.
I oczywiście siadajcie do imadeł.
Deciver 02.jpg
Awatar użytkownika
Marszal
operator podbieraka
 
Posty: 495
Dołączenie: 10 Kwi 2009 11:48

Re: Majowy streamer na Bobrze

Postprzez Marszal w 24 Kwi 2017 18:41

Jak wszyscy widzimy, warunki atmosferyczne i hydrologiczne na naszych rzekach są fatalne. Ostatnie wyniki zawodów Mistrzostw Okręgu na Kwisie również nie napawają optymizmem. W związku z tym, po uzgodnieniach z Igorem przekładamy nasze muchowe spotkanie na pierwszą niedzielę czerwca. Zmieniamy również formułę i planujemy w ramach wędkowania łowienie wszystkimi metodami, nie tylko streamerem. Zatem 4 czerwca 2017 roku, niedziela - spotkanie wędkarsko-szkoleniowe w Tartaku. Szczegółowy komunikat na trzy tygodnie przed imprezą na naszej stronie.
Pozdrwawiam.
Mariusz
Awatar użytkownika
Marszal
operator podbieraka
 
Posty: 495
Dołączenie: 10 Kwi 2009 11:48


Powróć do Umawialnia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron