Witaj Gość!   [ Logout ]    
Działalność Koła
Dane adresowe - kontakt
 Egzaminy na kartę wędkarską
Nasze finanse

Władze Koła
rozliczenie pracy Zarządu

 Zarząd I kadencji 2003-2005
 Zarząd II kadencji 2005-2009
 Zarząd III kadencji 2009-2013
 Zarząd IV kadencji 2013-2017

Użytkownicy
Witaj, Gość
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: alon
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 516

Na stronie:
Gości: 33
Użytkowników: 0
Razem: 33

Informacje i komunikaty
Wody górskie (info)
 Schemat Pilchowic

Nasi sponsorzy

Kącik Wędkującej Młodzieży

Przyjaciele Grodzkiego

Karkonoski Klub Wędkarski
Recenzje z zawodów
· Spinningowe Grand Prix Polski - Puchar Katowic
· Spinningowe Grand Prix Polski - Boleń Odry
· Spinningowe Grand Prix Polski - Sandacz Turawy
· Spinningowe Grand Prix Polski - Puchar Sanu

Linkownia

W   Ę   D   K   A   R   S   K   I   E        P   O   R   T   A   L   E

Pogawędki Wędkarskie ...to miejsce spotkań dobrych "internetowych" znajomych, kameralnych rozmów na każdy wędkarski temat, kapitalne forum i chat. Miejsce przyjazne wszystkim wędkarzom.
Pożegnanie z wędką Jacka Jóźwiaka Znakomity materiał dla doświadczonych i początkujących wędkarzy. Nazwisko autora strony wiele mówi o jej zawartości. Miejsce godne odwiedzin.
Rybie Oko ...to najdłużej działający serwis wędkarski w sieci. Niezłe forum, chyba najlepszy internetowy sklep i giełda sprzętu używanego. Warty odwiedzin.
WCWI ...to największa w sieci składnica wędkarskiej wiedzy, setki artykułów i zdjęć, forum i chat. Serwis okrutnie zagmatwany po ostatniej zmianie wizerunku strony. Warto jednak poświęcić trochę czasu na jego rozszyfrowanie.
Klub Wędkujących Internautów ...to miejsce, gdzie wędkarska etyka jest sprawą najważniejszą. KWI to prężna organizacja proekologiczna, której wpływy możemy obserwować również na naszych, jeleniogórskich wodach.
Na Muchę ...to coś dla "zwolenników kręcenia". To jeden z lepszych serwisów muchowych w sieci. Sporo artykułów o naszych wodach, również autorstwa członków naszego koła, m.in. Przemka Jedlińskiego.
F l y f i s h i n g ... Serwis znany wszystkim muszkarzom. Warty przeczytania cykl artykułów kolegi z Grodzkiego - Igora Glindy, o wędkowaniu w Walii. Sporo kapitalnych zdjęć w galerii.
 

 

Z      N   A   S   Z   E   G   O      P   O   D   W   Ó   R   K   A

ZO Jelenia Góra ...strona zawiera podstawowe informacje z naszego Okręgu.
Koło PZW Wiarus w Lubaniu ... to strona prowadzona w niemal profesjonalny sposób. Daje pełną informację o pracy Koła, ma obszerną galerię zdjęć. Jest już księga gości i system dodawania newsów.
Koło Miejskie w Jeleniej Górze ...po wiosennych wyborach strona jakby zamarła. Nowa/stara władza nie ma jakoś zacięcia do internetu. Obecnie nie działa, lecz w oczekiwaniu na zmianę tej sytuacji, linka nie usuwamy.
Społeczna Straż Rybacka Wrocław ...to bardzo budujące, że Straż Rybacka ma swoje strony internetowe. Życzymy im jak najwięcej relacji z udanych akcji przeciw "wędkującym inaczej".
 
Koło PZW Szklarska Poręba ... link zablokowany. Strona zbudowana z fragmentów skopiowanego od nas i bez naszej zgody, kodu HTML. Link będzie aktywny po wyjaśnieniu tej "pożyczki".
 

I   N   F   O   R   M   A   C   J   E

Największe zapory w Polsce ...w tym oczywiście znane nam zapory w Leśnej, Złotnikach, Pilchowicach i inne. Sporo informacji technicznych, zdjęcia, opisy..
 
Stan czystości wód Bobru ...i innych naszych wód. Mimo, że są to dane sprzed czterech lat, warto się z nimi zapoznać
 
Internetowy atlas ryb. ...najlepszy jaki udało mi się wygrzebać w sieci. Koniecznie powinien znaleźć się w "ulubionych" każdego wędkarza.
 
IMGW - sytuacja hydrologiczna rzek ...to trzeba koniecznie zobaczyć przed planowaną wyprawą nad rzekę. Aktualizowane codziennie !!! Link do informacji o oblodzeniu, zestawienia tygodniowe, prognoza hydrologiczna i wiele innych, cennych informacji.
 
IMGW - stan największych zbiorników retencyjnych. ...to bardzo cenne informacje dla wędkujących na dużych zaporówkach i na rzekach poniżej. Codziennie aktualizowane !!!

 

P   R   Y   W   A   T   N   I   E


Strona Piotra Szymanika ...aż trudno uwierzyć, że nasze wody są tak zasobne. Sporo informacji o Bobrze i Kwisie. Relacje z wypraw, statystyka.

Fario !!! ...tej strony nie mogło tutaj zabraknąć. To jedna z najlepszych stron prywatnych o łowieniu pstrągów. Autor strony bywał nad Bobrem i oczywiście jest tam trochę o Bobrze.

Aspius ...to nasz kolega z "Grodzkiego". Pomimo, że jest mieszkańcem Wrocławia, często bywa nad Bobrem. Szczególnie polecam relacje z wypraw nad nasze rzeki.
 
 


L I N K O W N I A O G Ó L N A...to miejsce gdzie każdy z Was może pokazać swoje ulubione miejsca w sieci. ZAPRASZAMY

 

Prawa autorskie © Grodzkie PZW Jelenia Góra - dolnośląski serwis wędkarski Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opublikowane: 2005-06-24 (6393 odsłon)

[ Wróć ]
Content ©
Serwis działa od: 21.04.2003 r.

red. Zarząd Koła PZW Grodzkie

Wszelkie prawa zastrzeżone

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.08 sekund