Bajeczne krajobrazy i czyste, rybne wody.
Data: 15-02-2014 o godz. 09:51:56
Temat: Informacje i komunikaty"Scandi Tour" to nieduża firma oferująca wyjazdy wędkarskie nad najpiękniejsze szwedzkie jeziora. Wypoczynek w kameralnym gronie z doświadczonym przewodnikiem wędkarskim z zapewnionym dojazdem, a na życzenie z wyżywieniem za bardzo przyzwoite pieniądze.
Dla członków Koła Grodzkiego specjalna zniżka 8 %Napisał do nas Kol. Tomek Cal:


Witam

Jestem zapalonym wędkarzem i skutecznie zarażam tym sportem wszystkich wokoło.  Ponieważ Szwecja to mój drugi dom i kocham te przepiękne wody, stworzyłem z przyjacielem mieszkającym na stałe w Szwecji małą firmę "Scandi Tour", która promuje ten kraj wędkarsko i turystycznie. Na naszej stronie internetowej http://scandi-tour.jimdo.com znajdziecie super oferty, opisy łowisk, nowości - porady ze skandynawskich stron wędkarskich oraz relacje z naszych wspólnych wypraw. Chcemy umożliwić każdemu, wyjazd na piękne wędkowanie w szwedzkich wodach. Posiadamy własną oraz zaprzyjaźnioną bazę noclegową. W tym sezonie mamy promocyjne bardzo atrakcyjne cenowo oferty dla wędkarzy oraz super wyjazdy dla całych rodzin z dziećmi połączone z wędkowaniem w komfortowych domkach nad samą wodą.


W naszych ofertach do dyspozycji gości są  wygodne łodzie, wyposażone w silniki spalinowe . Zapewniamy stałą opiekę rezydenta na miejscu  oraz przewodnika dobrze znającego łowiska . Często przy ofertach dla grup lub rodzin mamy do dyspozycji sauny, jak i bardzo popularne w Szwecji duże balie drewniane z podgrzewaną wodą, co świetnie regeneruje siły po całodniowych wypadach na jezioro.


Rejon naszej działalności to głównie rejon Smaland około 200 km od portu w Ystad. Nasza baza wędkarska znajduje się nad wielkim jeziorem Mockeln. Jezioro może poszczycić się dużym pogłowiem sandacza, szczupaka i okonia. Białej ryby również nie brakuje.


Jezioro dosyć mocno usłane kamieniami i wyspami, bardzo atrakcyjne. W bliskiej okolicy sławna w Szwecji rzeka Helgea około 15 km, świetna propozycja dla muszkarzy, gdzie o pstrąga ponad kilowego nie trudno. Są też odcinki spinningowe na których w zeszłym roku połowiliśmy piękne ryby (rzeka dodatkowo płatna licencja w cenie 75 zł/dzień) W pobliżu ok. 6 km spora miejscowość Almhult z główną siedzibą IKEA oraz wieloma sklepami W okolicy: skansen /western city/park z łosiami. Okolica sprzyja wycieczkom rowerowym oraz długim spacerom na łonie natury.Staramy się, żeby wyjazdy przez nas proponowane nie były drogie ,w szczególności te wędkarskie - znamy oferty z innych biur i wiemy że Szwecja nie jest tania i dla dużej grupy wędkujących  nie dostępna. Z nami wielu wędkarzy może sobie pozwolić na wyjazd, tylko trzeba uważać Szwecja uzależnia !!!

Wyjazd tygodniowy w maju już od 1200 zł/osobę W cenie transport z Polski /noclegi/łódki/opieka rezydenta/wyżywienie we własnym zakresie. Mamy oczywiście w ofercie wyjazdy do bardzo komfortowych domków za większe pieniądze, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Oboje mamy od lat swoje stałe prace, więc to zajęcie traktujemy na razie  jako hobby. Zapraszam na wspólny wypoczynek połączony z wędkowaniem. Wszystkie informacje o wyjazdach na bieżąco na naszym fanpage na facebook: Scandi Tour:Kilka zdjęć z naszej galerii:
Przygotował: Tomasz Cal

Artykuł jest z Grodzkie PZW Jelenia Góra - dolnośląski serwis wędkarski
http://www.grodzkie.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.grodzkie.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=518