Wybrano Zarząd Okręgu.
Data: 18-06-2017 o godz. 11:19:09
Temat: Naszym zdaniem.



W dniu wczorajszym delegaci jeleniogórskich kół wędkarskich zdecydowali o wyborze władz okręgowych. Podobnie jak w latach poprzednich postawiono na ...doświadczenie. Prezesem Zarządu Okręgu został Antoni Lewkowicz. W Zarządzie nie będzie przedstawicieli Koła Grodzkiego.



Zanim poznamy oficjalne wyniki i nazwiska składu Zarządu można powiedzieć, że wbrew pozorom w jeleniogórskim PZW nastąpiła zmiana.

Do ZO nie wszedł żaden znaczący przedstawiciel dyscypliny spinningowej, ani muchowej. W wyborach skutecznie "wycięto" wszystkich, którzy próbowali zrobić cokolwiek dla wędkarstwa nowoczesnego, etycznego, dla wędkarskiego sportu. Będzie to kadencja działaczy o rekordowo wysokiej średniej wieku. Tak leciwego Zarządu nie pamiętam od kiedy obserwuję skład "ekipy z Wańkowicza". Zdaniem naszych delegatów obserwujących przebieg wyborów spodziewać się powinniśmy działań zachowawczych, może populistycznych z dużym wpływem lobby spławikowo - mięsnego.
Nie są to na pewno dobre wieści, ale nie każde też przewidywania zawsze się sprawdzają. Miejmy nadzieję, że wstępne oceny okażą się nietrafione, a jeśli jednak, to ...życzmy sobie szybkiego upływu czasu, przecież to tylko cztery lata.


jarekk






Artykuł jest z Grodzkie PZW Jelenia Góra - dolnośląski serwis wędkarski
http://www.grodzkie.aman2013.pro-linuxpl.com

Adres tego artykułu to:
http://www.grodzkie.aman2013.pro-linuxpl.com/modules.php?name=News&file=article&sid=753