Spinningowe Lato 2017
Data: 28-08-2017 o godz. 14:10:55
Temat: Konkurs


Nadesłał: Rafkub
Najlepszym spinningistą podczas rozegranych w minioną niedzielę (27-08-2017) zawodów SPINNINGOWE LATO okazał się Krzysztof Wójcik z wynikiem 1390 pkt. GRATULUJEMY !
Dzisiaj (27.08.2017) na jeziorze Pilchowickim odbyły się spinningowe zawody członków naszego koła - "Spinningowe Lato". Na starcie pojawiło się 8 zawodników - niektórzy niestety nie dojechali z przyczyn losowych. Po śniadaniu, porannej kawce i krótkim omówieniu zasad zawodnicy wsiedli do łodzi i rozpoczęliśmy wędkowanie.

Pierwsze rzuty pokazały, że dzisiaj o rybę nie będzie łatwo - zakwit wody, obniżenie poziomu o jakieś 1,5-2 m spowodowały, że w miejscach, w których jeszcze niedawno złowienie okonia ponad 20 cm nie było żadnym problemem, ślad po nim całkowicie zaginął a ryba rozeszła się po całym jeziorze - trafiały się jedynie pojedyncze sztuki i to takie raczej ledwo-wymiarowe. Najlepiej w tych trudnych warunkach poradził sobie Krzysztof Wójcik, który jako jedyny złowił ponad komplet okoni i zdecydowanie wyprzedził pozostałych zawodników.
Mimo trudnych warunków i słabych brań wszystkim zawodnikom udało się złowić ryby i nikt nie "zerował", a największy bój toczył się do ostatniej chwili o najniższy stopień podium - Hubert Jaremen przegrał walkę o podium z Andrzejem Serafinowiczem o 10 punktów !  Oczywiście po zdaniu kart startowych na zawodników czekały specjały z grilla przygotowane przez niezastąpionego w takich sytuacjach Adasia (przy moim skromnym udziale). 

Wyniki:

 


1. Krzysztof Wójcik - 1390 pkt.


2. Rafał Kubicki -  850 pkt.


3. Andrzej Serafinowicz - 500 pkt.


4. Hubert Jaremen - 490 pkt.


5. Adam Tonkowicz - 170 pkt.


6. Robert Płucieńczak - 160 pkt.


7. Sebastian Radecki - 110 pkt.


8. Andrzej Lasota - 90 pkt.
Relacje przygotował: Rafał KubickiArtykuł jest z Grodzkie PZW Jelenia Góra - dolnośląski serwis wędkarski
http://www.grodzkie.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.grodzkie.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=760