Spinningowe Ostatki 2017 - ZAPROSZENIE
Data: 25-10-2017 o godz. 22:17:18
Temat: KonkursJedenastego listopada po raz dwunasty spotkają się najbardziej wytrwali, ci którym zimno, ani zła pogoda nie jest w stanie przeszkodzić w dobrej sportowej rywalizacji. Spinningowe Ostatki to święto tych "od korby". Chociaż wielu jest takich, którzy na ten dzień zostawią swoje muchowe i spławikowe upodobania, by wspólnie ze spinningistami umownie zakończyć sezon.


Tym razem spotykamy się w Ścinawie w Porcie, przy ulicy (jakże, by inaczej) Rybnej. Jadąc od Jeleniej Góry należy dojechać do Ścinawy i dalej kierując się drogą nr 36 dojechać do mostu przez Odrę. Tuż przed samym mostem należy skręcić w lewo i po ok. 150 m dojedzie się do wiaty, gdzie jak co roku powitamy Was ciepłą kawą i herbatą.


Ramowy harmonogram spotkania:

- zbiórka do godz. 8.00
- 9.00 - 15.00 wędkowanie
- 15.00 - 16.00 posiłek (grill, ognisko)
- 16.00 - 17.00 wręczenie dyplomów i losowanie nagród od sponsorów
- 17.30 zakończenie spotkania

W przypadku trudnych warunków atmosferycznych wędkowanie zostanie skrócone lub przeniesione w inne miejsce.

UWAGA: wszyscy uczestnicy spotkania zwolnieni są z dopłaty za wędkowanie w okręgu wrocławskim.

Każdy uczestnik otrzyma identyfikator oraz dokument zwalniający z dopłaty.

Podobnie jak w latach poprzednich postaramy się zapewnić transport wszystkim uczestnikom z rejonu jeleniogóskiego, którzy nie dysponują samochodem. Prosimy zgłaszać ten fakt podczas zapisów.
Kilka słów o Spinningowych Ostatkach


W Kole Grodzkim Ostatki towarzyszyły nam od zawsze. Historia naszych spotkań nad Odrą jest niemal tak długa jak historia koła. Pomysł zorganizowania spotkania spinningistów daleko od "naszych" wód, w czasie niesprzyjającej aury i na zupełnie innych zasadach niż znane nam z zawodów PZW, był pomysłem ryzykownym, ale jak pokazuje frekwencja, trafionym w dziesiątkę. Ostatki to spotkanie nastawione na koleżeński aspekt wędkarstwa, zawsze otwarte dla kolegów z różnych kół i okręgów. Okazja do wspólnej rywalizacji, ale też spotkania, pogadania o rybach, wodach i związkowej "polityce". Zawsze na luzie, po koleżeńsku, bez przemówień i "działaczowskiego" zadęcia.


Organizacyjnie wspierani jesteśmy przez kolegów z innych kół wędkarskich - z Rudnej, Leszna, Wrocławia oraz sponsorów fundujących znakomite nagrody dla wszystkich uczestników. Przy czym, przyjęliśmy zasadę, że nagrody najciekawsze i najbardziej wartościowe trafiają do ogółu uczestników, tak by rywalizacja o nie nie wzięła góry nad dobrą, koleżeńską zabawą.

Zwycięstwo w zawodach nie daje więc materialnych profitów, lecz dla kolegów o sportowym zacięciu nie może pozostawać obojętne. Spinningowe Ostatki są obecnie największą spinningową imprezą Okręgu Jelenia Góra. Wygrana jest powodem do dumy.Pragniemy zatem zaprosić wszystkich, którzy lubią i potrafią dobrze bawić się we wspólnej rywalizacji. Nie obawiają się chłodu i nie narzekają, gdy ryby słabo współpracują.

Z naszej strony zapewniamy catering przed i po wędkowaniu, dyplomy dla najlepszych, dużo niespodzianek. W miarę możliwości organizujemy transport.


ZAPRASZAMY

Organizatorzy

Artykuł jest z Grodzkie PZW Jelenia Góra - dolnośląski serwis wędkarski
http://www.grodzkie.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.grodzkie.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=769