Podziękowanie za współpracę
Data: 01-03-2018 o godz. 09:13:42
Temat: Informacje i komunikatyWobec nawału obowiązków służbowych podjąłem decyzję o zakończeniu administrowania serwisu www.grodzkie.pl . Nie oznacza to oczywiście jego zamknięcia. Bieżące informacje o działalności Koła będą nadal przekazywane na zlecenie Zarządu za pośrednictwem www.grodzkie.pl


Właśnie mija moje piętnaście lat pracy przy stronie "Grodzkiego" - sporo fajnych, zabawnych a czasem mniej przyjemnych wspomnień. Mnóstwo satysfakcji. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w tworzeniu serwisu, a szczególnie gdy po ujawnieniu kilku mniejszych lub większych afer w okręgu, działacze wzięli sobie mnie za cel. Tak na marginesie - proces "wyrzucenia" mnie z PZW rozpoczęty kilka lat temu, nadal nie został zakończony, postępowania nie umorzono, ani nie uznano braku mojej winy. Jak to bywa z PZW temat już zagościł "pod dywanem".

Z internetu nie znikam, a jest wiele tematów o których warto powiedzieć w sposób nieskrępowany, więc mam nadzieję, że gdy tylko obowiązki służbowe pozwolą mi wygospodarować trochę więcej wolnego czasu, spotkamy się na portalach poświęconych wędkarstwu, a szczególnie wędkarstwu naszego regionu. 
Jeszcze raz wielkie dzięki.

jarekkArtykuł jest z Grodzkie PZW Jelenia Góra - dolnośląski serwis wędkarski
http://www.grodzkie.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.grodzkie.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=782